ABOUT US

1979 yılında ortak olarak 13 metrekarelik bir alanda Uğur Kalıp firmasını kuran babamız plastik kalıp işine girmiştir. 1986 yılında “Huzur Kalıp olarak şahsına ait firmayı kurmuştur şişhane piyasasında kendinden söz ettiren firmamız 1990 yılında topçulara taşınmıştır. 10 sene boyunca kalıp işinde hizmet veren firmamız kendi yaptığı kalıpları denemek ve fason baskı işi yapmak gayesiyle plastik enjeksiyon sektörüne adım atmış, tekstil aksesuarlarıyla tanışmış ve serüven başlamıştır. 1999 tarihinde fason olarak başladığımız işimizi 2011 tarihinde tekstile daha yakın olmak gayesiyle Güngören Sanayi mahallesine taşınan firmamız gün geçtikçe kendisini geliştirerek sektörümüzün duayen firması Gezer’i bünyesine katarak yoluna devam etmektedir. Şu an 750 m² lik bir alanda aksesuar dünyasına hizmet etmeye devam ediyoruz.

HUZUR Veren Kalite” ilkesiyle yola çıkarak, kaliteli ürün imalatı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.

Firmamız sektörde sağlam adımlarla ilerlemekte, teknolojideki gelişimlerin öncüsü olmak amacıyla verimli, güvenilir, kaliteli, sağlam ürünler imal etmektedir.

Şirketimiz düğmeden tokaya, tokadan bağ ucuna, bağ ucundan stopere yaklaşık 1000 adet kalıbı ve 5000 çeşit ürünü ile hizmet vermekte ve gelen her talebe cevap verebilme birikimine sahiptir. İmal ve satışını yapmakta olduğumuz kalıp ve tekstil aksesuarları, dizayn ve projeleri firmamız bünyesinde yapılmış olup uzun süreli ve çok titiz çalışmalar sonucunda üretilmiştir.

OUR GOAL

Ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak, kalite anlayışını benimseyen, istikrarlı ve dinamik firma yapısını oluşturmak, çalışan memnuniyetini ve verimini artırmak, sahip olduğumuz birikim ve deneyimle ilerleyerek ihracatımızı Dünya ülkelerine yayarak büyümek öncelikli hedeflerimizdendir.